NUSAYBİNLİYİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NUSAYBİNLİYİZ

futbol haberleri internet programları cep telefonları mp3 ler genel kültür

saat

Tarıyıcı

NUSAYBİNBİZ SON DAKİKA HABERLERİ

Annem'e dua

mamostaberat admin
    mamostaberat admin
    Administrator
    Administrator

Annem'e dua Empty Annem'e dua

Mesaj  mamostaberat admin Perş. Tem. 16, 2009 9:13 pm

ANNEM'E DUA
    Yüce RabbimAnnem'e dua Virgs Artık genç değilim ve arkadaşlarımın anneleri tek tek ölmeye başladı. Arkadaşlarım annelerinin değerini anladıklarındaAnnem'e dua Virgs bunu onlara söyleyemeyecek kadar geç kaldıklarını dile getiriyorlar.
    Benim hala hayatta olan kusursuz bir annem var. Onun değerini her geçen gün daha iyi anlıyorum. Annem değilAnnem'e dua Virgs ben değişiyorum. Yaşım ilerledikçeAnnem'e dua Virgs onun ne kadar olağanüstü bir insan olduğunu daha iyi anlıyorum. Bu sözleri annemin kendisine söyleyemiyorum ne yazıkAnnem'e dua Virgs oysa duygularımı kaleme almak ne kolay.
    Bir evlat kendisine yaşam veren annesine nasıl teşekkür edebilir? Bir çocuk büyütürken gösterdiği sevgiyeAnnem'e dua Virgs sabra ve onca çabaya? Bebekken arkasından koştuğuAnnem'e dua Virgs asabi bir ergeni anladığıAnnem'e dua Virgs her şeyi bildiğine inanan üniversite öğrencisini hoş gördüğü için şükranlarını nasıl dile getirebilir? Kızının annesinin ne kadar akıllı bir insan olduğunu anladığı günü sabırla beklediği için nasıl minnet duyabilir? Anne olmuş bir evlat hala kendisine annelik yapan bir insana nasıl teşekkür edebilir? Her zaman öğüt vermeye hazır olduğu haldeAnnem'e dua Virgs istendiğindeAnnem'e dua Virgs ya da gerektiğinde sessiz kalmayı başardığı için..
    Binlerce kez söyleyebileceği durumlarla karşılaşmasına karşınAnnem'e dua Virgs "Ben sana dememiş miydim?" demediği için.. Kendisi olduğu için.. Sevgi doluAnnem'e dua Virgs düşünceliAnnem'e dua Virgs sabırlı ve bağışlamayı bilen kendisi olduğu içinAnnem'e dua Virgs nasıl teşekkür edebilir? AllahımAnnem'e dua Virgs Senden onu hakkettiğince kutsamanı istemekten başka bir şey gelmiyor elimden.. ...ve onun bana örnek olmasındaAnnem'e dua Virgs bana yardımcı olmana şükretmekten başka.
    Kendi çocuklarımın gözündeAnnem'e dua Virgs annemin benim gözümde olduğu kadar iyi bir anne olabilmek için sana dua ediyorum Allahım.

Bir kız evlat

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:45 am