NUSAYBİNLİYİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NUSAYBİNLİYİZ

futbol haberleri internet programları cep telefonları mp3 ler genel kültür

saat

Tarıyıcı

NUSAYBİNBİZ SON DAKİKA HABERLERİ

Buyrun Diyelim AMİİN!!!

mamostaberat admin
    mamostaberat admin
    Administrator
    Administrator

Buyrun Diyelim AMİİN!!! Empty Buyrun Diyelim AMİİN!!!

Mesaj  mamostaberat admin C.tesi Ağus. 15, 2009 5:40 pm

Âlemlerin Rabbi Yüce Allah’aBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs O’nun ilmi adedince hamd ve şükür; beşeriyetin medar-ı iftiharı Peygamber Efendimiz’eBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs âline ve ashabına okyanuslardaki su damlacıkları sayısınca salât ü selam ediyor; bu âciz kulun dualarına da icabet edileceği recâsıyla bir kez daha ellerimi açıp “Amin!” diyorum:

AllahımBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs beniBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs bütün mü’min kardeşlerimiBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs mü’mine bacılarımı ve arkadaşlarımı kurbiyetinin halaveti ve üns esintileriyle rızıklandır. Eziyet ve ızdırap veren saiklerden halas eyle. Sen benim Rabb-i Rahimimsin; ben ise Senin zavallı ve boynu tasmalı bir kapıkulunum. Evliya ve asfiyaya lütuf buyurduğun faziletleri bana ve benimle beraber bulunanlara da nasip et. AllahımBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs akıbet açısından hayırlı olan dualarımı kabul buyur; beni emel ve ümitlerimde hüsrana uğratma. İnsî ve cinnî hasımlarımı da Sana havale ediyorumBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs düşmanlık yapanların haklarından gel.

AllahımBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs işte ben mücrim kulunBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs pek çok hata ve günaha bulaşmış ellerimi kaldırıyor ve Sana yalvarıyorum. Senden talepte bulunmaya yüzüm olmasa daBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs âsî ve günahkâr birinin suçluluğu içinde ve mahcubiyetten kısılmış sesimle Sana halimi arz ediyorum.

AllahımBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs hakkındaki hüsn-ü zannıma göre bana muamele ve mukabelede bulun; bağışla beni; ey yegâne merhamet sahibi Rahman ü Rahîm ve ey tevbeye koşan günahkârları mağfiret buyuran Gaffâr u Settâr bendeni rahmetinle yarlığa. Dünyada ve ukbada Sensin dostluğuna güvenilen Yüce Mevlâ ve Sensin kendisine ümit bağlanan Mürtecâ.

Allahım! Niyazımın sonunda mukarrebliğin zirvesi Efendimiz Hazreti Muhammed’eBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs ihlas burcunun kahramanları olan aile halkına ve yol arkadaşlarına salât ü selam ediyor; reca duygusuyla dopdolu olarak bir kez daha rahmet-i ilahiyene sığınıyor; gerçek güç ve kuvvetin sadece Senden olduğunun şuuru içinde “Lâ havle velâ kuvvete illâ billah” unvanlı Cennet hazinenden sürpriz hediyeler bekliyorum.

Dualarımı kabul buyurBuyrun Diyelim AMİİN!!! Virgs Rabbim!

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:39 pm