NUSAYBİNLİYİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NUSAYBİNLİYİZ

futbol haberleri internet programları cep telefonları mp3 ler genel kültür

saat

Tarıyıcı

NUSAYBİNBİZ SON DAKİKA HABERLERİ

Küfürden kurtulmak için dua...

mamostaberat admin
    mamostaberat admin
    Administrator
    Administrator

Küfürden kurtulmak için dua... Empty Küfürden kurtulmak için dua...

Mesaj  mamostaberat admin C.tesi Ağus. 15, 2009 5:43 pm

Erkek olsunKüfürden kurtulmak için dua... Virgs kadın olsunKüfürden kurtulmak için dua... Virgs her MüslümanınKüfürden kurtulmak için dua... Virgs her sözündeKüfürden kurtulmak için dua... Virgs her işindeKüfürden kurtulmak için dua... Virgs Allahü teâlânın emrlerineKüfürden kurtulmak için dua... Virgs yanî farzlara ve yasak ettiklerine yanî harâmlara uyması lâzımdır. Bir farzın yapılmasınaKüfürden kurtulmak için dua... Virgs bir harâmdan sakınmağa ehemmiyyet vermiyenin îmânı giderKüfürden kurtulmak için dua... Virgs kâfir [Allahın düşmanı] olur. Kâfir olarak ölen kimseKüfürden kurtulmak için dua... Virgs kabirde azâb çeker. Âhıretde Cehenneme gider. Cehennemde sonsuz yanar. Af edilmesineKüfürden kurtulmak için dua... Virgs Cehennemden çıkmasına imkân ve ihtimâl yoktur.
    Kâfir olmak çok kolaydır. Her sözdeKüfürden kurtulmak için dua... Virgs her işde kâfir olmak ihtimâli çokdur. Küfrden kurtulmak da çok kolaydır. Küfrün sebebi bilinmese dahîKüfürden kurtulmak için dua... Virgs hergün bir kerreKüfürden kurtulmak için dua... Virgs “Yâ Rabbî! Bilerek veyâ bilmiyerek küfre sebeb olan bir söz söyledim veyâ bir iş yapdım iseKüfürden kurtulmak için dua... Virgs nâdim oldumKüfürden kurtulmak için dua... Virgs pişmân oldum. Beni af et” diyerek tevbe etseKüfürden kurtulmak için dua... Virgs Allahü teâlâya yalvarsaKüfürden kurtulmak için dua... Virgs muhakkak afv olur. Cehenneme gitmekden kurtulur.
    Cehennemde sonsuz yanmamak içinKüfürden kurtulmak için dua... Virgs hergün muhakkak tevbe etmelidir. Bu tevbeden dahâ mühim bir vazîfe yokdur. Tekrâr bildirelim kiKüfürden kurtulmak için dua... Virgs kul hakkı bulunan günahlara tevbe ederkenKüfürden kurtulmak için dua... Virgs bu hakları ödemek ve terk edilmiş namazlar için tevbe ederkenKüfürden kurtulmak için dua... Virgs bunları kazâ etmek lâzımdır.

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 9:39 am